Zamknij

MojaKruszwica.pl będzie współpracować z Polską Agencją Prasową

16:18, 11.09.2019 | Agata Dudek
REKLAMA
Skomentuj

 

MojaKruszwica.pl wchodząca w skład sieci portali regionalnych będzie mogła uczestniczyć we współpracy z Polską Agencją Prasową dzięki porozumieniu. PAP to jedyna, publiczna agencja informacyjna w Polsce.

Współpraca inicjowana przez sieć sprawi, że na portalu zagoszczą materiały przygotowane przez dziennikarzy PAP. Każdego dnia, będzie to starannie przygotowanych i wyselekcjonowanych 20 materiałów wraz ze zdjęciami.

Wzajemna współpraca sprawi, że materiały autorskie portalu mojakruszwica.pl będą mogły również zagościć na łamach Polskiej Agencji Prasowej Spółki Akcyjnej. 

PAP to jedyna państwowa agencja informacyjna w Polsce.  Zgodnie ze statutem do jej zadań należy uzyskiwanie i przekazywanie odbiorcom rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z kraju i z zagranicy.

Agencja jest także zobowiązana do upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

(Agata Dudek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

PrawomyślnyPrawomyślny

5 0

GRATULACJE 17:20, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Amen(t)Amen(t)

3 7

Trzeba by też z podjąć współpracę TVPiS- ta też "upowszechniania stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Rady Ministrów, a także umożliwia innym naczelnym organom państwa prezentowanie swoich stanowisk w ważnych sprawach państwowych."
a szczególnie to co ma do zakomunikowania Jarosław Zbawiciel prezes wszystkich prezesów i czasami jego kot.😁 07:08, 12.09.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

JaJa

0 5

Jestem Za 08:00, 12.09.2019


PrawomyślnyPrawomyślny

8 1

Tak właśnie wygląda hejt. Amentowi wszystko kojarzy się z PiS. Ten gość największe problemy ma z samym sobą. Jest tak przesiąknięty nienawiścią, że zaburza mu to racjonalne myślenie. To jest tak groteskowe, że mało kto bierze na poważnie jego wpisy. Merytorycznych wypowiedzi tu nie ma, tylko atak, atak, atak na rządzących i ich elektorat. 08:51, 12.09.2019


WaldiWaldi

0 0

I znowu ten nienawistny Amen(t). 13:37, 16.09.2019


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone