Zamknij

W Kruszwicy można było polubić szachy i zostać mistrzem

11.35, 20.11.2022 MP Aktualizacja: 11.38, 20.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

W kruszwickiej hali sportowej został rozegrany kolejny turniej "Polubić szachy-zostań mistrzem". Uczestnicy reprezentowali 13 szkół z terenu województwa. 

Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Udział debiutantów w turniejach  organizowanych przez Fundację Zagrajmy Razem stał  się już tradycją ,co jest dobrą prognozą rozwoju  szachów. Najmłodsi uczestnicy rocznik 2016 i 2017 reprezentowali Przedszkole i  Żłobek Mali Odkrywcy w Osięcinach.

- W uroczystości otwarcia  udział wzięli Burmistrz Kruszwicy Pan Dariusz Witczak, Pełnomocnik Burmistrza Kruszwicy ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii Pani Anna Stachowiak oraz Prezes Fundacji "Zagrajmy razem"- Andrzej Leśniak. - informuje Polubić Szachy na swojej stronie.

Pierwsze miejsce zajął Piotr Szulc. Na podium znaleźli się także Łukasz Kopczyński i Filip Skwarczyński. Zawodnicy otrzymali napoje i słodki upominek, a dodatkowo do dyspozycji  opiekunów i uczestników był bar z ciepłymi i zimnymi napojami ,słodkościami i przekąskami a w trakcie turnieju wszyscy otrzymali ciepły posiłek

Projekt dofinansowany ze środków Budżetu Państwa, nagrody rzeczowe w turnieju ufundowała Gmina Kruszwica.

źródło Polubić Szachy

[ZT]22025[/ZT]

[ZT]21995[/ZT]

[ZT]22024[/ZT]

 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%