Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Zwycięski pojedynek kruszwiczan. Ogrywamy Piotrków Kujawski [FOTO]

P.B 20:50, 09.06.2018 Aktualizacja: 15:46, 17.10.2025
Skomentuj

 

Za nami 28 kolejka rozgrywek klasy okręgowej 2017/2018. Na własnym boisku Gopło Kruszwica zmierzyło się z drużyną z Piotrkowa Kujawskiego.

Kruszwiczanie pojedynek z drużyną gości wygrali. Zjednoczeni Piotrków Kujawski odjechali z Kruszwicy z wynikiem 0:2. 

Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Michalaka, Filipa Sadowskiego, Rafała Redmanna, Szymona Skalskiego, Damiana Sikorskiego, Huberta Burdzińskiego, Mikołaja Myśliwego, Kamila Załęckiego, Szymona Wojtarskiego, Kamila Łukomskiego oraz Mateusza Radowskiego.

Na rezerwie mecz rozpoczęli Boreczek, Gasiński, Czyżewski, Macioszek oraz Kurtysiak.

Pozostałe wyniki

LTP Lubanie-Start Radziejów 3:1
Unia Gniewkowo-Noteć Łabiszyn 5:0
Gopło Kruszwica-Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:0
Ziemowit Osięciny-Włocłavia Włocławek 0:10
Łokietek Brześć Kujawski-Piast Złotniki Kujawskie 4:2
Lubienianka Lubień Kujawski-Szubinianka Szubin 3:1
Wisła Dobrzyń-Kujawianka Strzelno 0:6
GKS Baruchowo-Zdrój Ciechocinek 4:1

 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowy pomost pływający na Półwyspie Rzępowskim

Dlaczego to jest przyklejone do starego pomostu? Proszę o przestawienie w inne miejsce

Gustaw

15:04, 2025-12-16

Nowy pomost pływający na Półwyspie Rzępowskim

Że powstał to dobrze, ale oba te pomosty pasują do siebie jak świni kamizela :/

Gusta i guściki

11:38, 2025-12-16

Wsparcie dla OSP Kruszwica w ramach programu ochrony lu

Całkiem inteligentny komentarz Quo vadis, teraz czytelnik musi sam odszyfrować kto jest kto. Ale na pewno żaden z nich nie będzie św. Piotrem, który jak zrozumiał swój błąd to jednak wrócił do Rzymu. Mogę cię zapewnić, że jak ich stołki zaczną się chwiać to zmienią front, bo szacunek do siebie pieniędzy nie daje.

Petroniusz

11:04, 2025-12-16

Wsparcie dla OSP Kruszwica w ramach programu ochrony lu

Opowiem Wam jak ludzie się łajdaczą. Było sobie kilku ludzi. Tym ludziom coś nie pasowało. Chcieli kasy. No, że za małe wsparcie. Poszli do człowieka co nie było mu po drodze z obecnym stanem rzeczy. Chłop potraktował temat poważnie zaciągnął tych ludzi na spotkanie i zrobił dyskusje. No ale pech chciał, że dzień wcześniej, ktoś inny zrobił z tymi ludźmi spotkanie i obiecał to i owo. Oczywiście to bez znaczenia, że obiecał. Bo to nie jest problem. Ma możliwości więc korzysta. Najgorsze jest to, że ci ludzie przyszli na spotkanie ale zmienili front, udawali zbiorową amnezję i wyparli się człowieka, któremu się skarżyli. Tak właśnie łajdaczą się ludzie. Nie będę tutaj wskazywać co i jak ani żadnych szczegółów ani w ogóle wchodził to. Łajdaczanie się za korzyści ma swoją długę tradycję. Z tym, że nawet prostytutka ma do siebie więcej szacunku.

Quo vadis?

10:10, 2025-12-16

0%