Zamknij
REKLAMA

Za nami Piłkarski Piknik z Football Academy Kruszwica [ZDJĘCIA]

17:59, 14.09.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 120 osób wzięło dziś udział w pikniku piłkarskim Football Academy Kruszwica. Dla najmłodszych oraz rodziców przygotowano atrakcje. Całość zwieńczył mecz. Na boisku zmierzyli się rodzice z dziećmi.

Piłkarski piknik odbył się z okazji końca lata oraz podsumowania ostatnich czterech miesięcy w Football Academy Kruszwica. W sportowym wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób.

- Ponad 80 osób liczy Football Academy Kruszwica. To duży sukces biorąc pod uwagę, że na rynku piłkarskim istniejemy pięć miesięcy. Podjęliśmy decyzję o udziale szkółki w Mistrzostwach Polski Academy, a także z innymi ośrodkami planujemy stworzyć ligę regionalną i aktywnie w niej uczestniczyć - informuje Oliwia Socha z FA.

Football Academy Kruszwica przyjmuje dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dziś wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Okazją ku temu był piłkarski piknik. Atrakcji nie brakowało. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zatańczyć popularną zumbę z Agnieszką Matusiak, wziąć udział w sportowych konkurencjach, teście wiedzy na tematy sportowe, mini-meczach, nożnym bilardzie oraz meczach z rodzicami.  Każdy zawodnik FAK otrzymał pamiątkowy medal.

- Każdy mógł poczęstować się także kiełbaską ufundowaną przez KOM-ROL Kobylniki. Serdeczne podziękowania kierujemy także do pani Agnieszki Matusiak (zumba), pana Mariusza Burdzińskiego (nagłośnienie), Pomysłowego Dobromira (nożny bilard) oraz rodziców zaangażowanych w pomoc z konkurencjami sportowymi i przygotowywanie posiłków. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy - dodaje rozmówca.

Sponsorem wydarzenia była spółka Synergion Space Groupe. Relacja zdjęciowa w galerii zdjęć poniżej.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz