Zamknij

Inowrocław w teledysku "RAZEM". Premiera już jutro

16:31, 28.05.2020 | RI
Skomentuj
REKLAMA

W Inowrocławiu nakręcony został teledysk do utworu „RAZEM”. Projekt RAZEM ROBIMY DOBRO, który jest wynikiem działania artystów z polskiej sceny muzycznej współpracujących z Kujawskim Centrum Kultury. Premiera utworu z teledyskiem odbędzie się jutro, o godz. 10:00 na kanale YouTube RAZEM ROBIMY DOBRO.

Usłyszymy go również w całej Polsce na antenie RMF FM. Teledysk będzie promował Inowrocław także w programie „Dzień Dobry TVN”. W czasie, gdy zostaliśmy w domach, powstał projekt RAZEM ROBIMY DOBRO, w ramach przedsięwzięcia organizowane są koncerty, spotkania on-line, wywiady.

Owocem współpracy artystów zaangażowanych w projekt jest utwór „RAZEM”, który powstał by rozbudzać pozytywną energię. Zaśpiewało go trzynastu polskich wykonawców.

Partnerem akcji zostało Miasto Inowrocław. To twórcy współpracujący z Kujawskim Centrum Kultury wskazali nasze miasto jako miejsce, które idealnie oddaje klimat i pozytywną energię. Dzięki temu, część zdjęć do wideoklipu „RAZEM” nakręcono właśnie w Inowrocławiu.

Godziny emisji utworu „RAZEM”:
- 29 maja, godz. 10:00 kanał na YouTube;
- 29 maja. Godz. 10:10 radio RMF FM;
- 29 maja, godz. 19:00 Radio WAWA;
- 1 czerwca, program „Dzień Dobry TVN”.

W projekcie wzięli udział: Golden Life, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Żelka, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono) oraz Staszek Karpiel-Bułecka. Artyści wzięli udział w akcji charytatywnie, a dochód ze sprzedaży utworu zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

[ZT]12109[/ZT]

[ZT]12115[/ZT]

(RI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz