Zamknij

W Kruszwicy wręczyli nagrody laureatom konkursu pt. "Nie(bezpieczna) woda" 

15:02, 25.09.2020 | MP
Skomentuj

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kruszwicy odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursu pt. "Nie(bezpieczna) woda". Inicjatywa była zorganizowana przez powiat inowrocławski, Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu, Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy i Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu. Konkurs wpisuje się w ogólnopolską akcję MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Laureaci konkursu ugoszczeni zostali w Kruszwicy. W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego wręczono nagrody. 

Z nadesłanych prac komisja wybrała laureatów. I Miejsce zajęła Weronika Januszewska z SPI w Inowrocławiu, II Miejsce zdobyła Julia Pindel z SP w Sławsku Wielkim, Miejsce III należało do Franciszka Kaczmarka z SP w Tupadłach. Wyróżnienia otrzymali: Kamil Kowalski SP Złotniki Kujawskie, Gabriela Szczepaniec SP im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości, Maja Kaźmierczak SP nr 5 w Inowrocławiu, Aleksandra Sroczyńska SP nr 10 w Inowrocławiu, Marcelina Śliwa SP w Górze, Kinga Czyżewska SP nr 11 w Inowrocławiu, Sylwia Dobrychłop SP nr 6 w Inowrocławiu, Alicja Lewandowska SP nr 5 w Inowrocławiu, Adam Lewandowski SP nr 5 w Inowrocławiu.

[POGODA]1601038860192[/POGODA]

[ZT]13357[/ZT]

[ZT]13365[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

niby fajnieniby fajnie

0 0

Niby fajnie ale czemu nasz włodarz wydaje pieniądze z promocji na nagrody w konkursie organizowanye nie przez miasto? 16:01, 25.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz