Zamknij

Kazik Team w „CyberSkiller Challenge Poland”

10:33, 17.11.2020 | mp

Specjaliści w dziedzinie cyberbezpieczeństwa poszukiwani! - etap szkolny konkursu „CyberSkiller Challenge Poland”

Wczoraj (16.11)  w godz. 8:00-10:00 w formie zdalnej, został przeprowadzony etap szkolny ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”.

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz wyłonienie największych polskich talentów w tej dziedzinie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodzie technik informatyk:  z klasy 2AT: Magdalena Kmita, Dawid Bobrzyński, Adam Wójkowski, Jakub Górski, Radosław Rejmanowski i Maksymilian Pomarzyński; z klasy 2CT: Antoni Jachacy, Michał Ruciński i Maciej Lewandowski oraz Nikola Kołodziej z 3BT.

Opiekunem i mentorem szkolnej drużyny jest prof. Henryk Borowski, nauczyciel przedmiotów zawodowych. W przeprowadzeniu konkursu została wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji najlepszych specjalistów w dziedzinie cyber security, która została opracowana przez kierownika katedry Cyberbezpieczeństwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej - dra. hab. Bogdana Księżopolskiego.

[POGODA]1605605477329[/POGODA]

[ZT]13938[/ZT]

[ZT]13940[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop