Zamknij

Walentynki u maluszków w Szkole Podstawowej w Rusinowie [ZDJĘCIA[

11:45, 16.02.2021 | SP Rusinowo
Skomentuj
REKLAMA

Walentynki to wyjątkowy dzień świętowany nie tylko przez dorosłych , ale i dzieci. Dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich  i radości  wspólnego przebywania.

Walentynki to wyjątkowy dzień świętowany nie tylko przez dorosłych , ale i dzieci. Dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich  i radości  wspólnego przebywania.

Nie inaczej było  u maluszków z rusinowskiej placówki. Do przedszkola przyszły one ubrane na czerwono a po wejściu  do sali przystrojonej w serca w różnych rozmiarach  na ich głowach znalazły się opaski z serduszkiem ( oczywiście w kolorze czerwonym).

Tak paradowały cały dzień, w którym zajęcia odzwierciedlały takie wartości jak szczęście, miłość , radość. Dzieci m.in. rozmawiały na temat uczuć, układały walentynkowe puzzle, kolorowały walentynkowe obrazki, rozwiązywały zagadki, wykonywały walentynki dla swoich bliskich. Nie zabrakło wspaniałych upominków ( o, które zadbały jak zwykle niezawodne mamy) – lizaków  w kształcie serca, oraz breloczków z imieniem.

Spotkanie przy stole zachwyciło najbardziej – wszystkie ciastka, cukierki miały kształty serduszek, a całość dopełniły serwetki z motywem serc  i balony.  Prawdziwa ,,sercowa magia’’! Dużym powodzeniem cieszyła się sesja zdjęciowa z balonem w kształcie serca na specjalnej,, ściance” udekorowanej serduszkami.

Nie obyło się bez tańców  w rytm piosenek o sercu, radości i miłości. Przedszkolaki po całym dniu wracały do domu zadowolone z przeświadczeniem, że Walentynki to nie tylko czerwone serduszka - Tym co naprawdę jest ważne i definiuje nas w oczach innych jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.

[ZT]14897[/ZT]

 

(SP Rusinowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%