Zamknij

Debiutancka książka kruszwiczanki Anety Obarskiej już w przedsprzedaży

21:19, 28.09.2021 | MP

Z pozoru idealny mężczyzna – czarujący i tajemniczy wysyła wiadomość. Jego pewność siebie sprawia, że potrafi  okręcić wokół palca każdą kobietę. To kilka zdań o debiutanckiej książce Anety Obarskiej.

Kruszwiczanka Aneta Obarska  wydała swoją debiutancką książkę  pt. "Wplątana". 

- Z pozoru idealny mężczyzna – czarujący i tajemniczy wysyła wiadomość. Jego pewność siebie sprawia, że potrafi okręcić wokół palca każdą kobietę. Ją również – dziewczynę o twarzy anioła, która w swojej naiwności jest w stanie uwierzyć we wszystko. Już na pierwszym spotkaniu ulega jego urokowi mając nadzieję na coś więcej niż niewinny flirt. To zgubne uczucie ściąga na nią same problemy i zostaje wplątana do świata, od którego, w normalnych okolicznościach, trzymałaby się z daleka. Wrzucona w sam środek gangsterskich porachunków pragnie tylko jednego – cofnąć czas i nie odpisać na wiadomość. Niestety, jej życie już nigdy nie będzie takie jak dotąd… - czytamy w opisie książki.

- Osoby z Kruszwicy lub okolic mogą książkę zamówić z odbiorem osobistym lub bezpośrednio u mnie! Proszę o wiadomości na priv (najlepiej na moim koncie prywatnym). Pamiętajcie, że książka będzie dostępna po zakończeniu przedsprzedaży! Czyli po 15.10.2021 - informuje autorka.

Przedsprzedaż dostępna tutaj

[ZT]17691[/ZT]

[ZT]17678[/ZT]

[ZT]17667[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%