Celem podjętego działania było rozbudzanie zainteresowań ochroną środowiska oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Realizacja projektu polegała na przeprowadzeniu zajęć w każdej klasie od pierwsze do siódmej.
Trzyosobowe zespoły ósmoklasistów uczyły młodszych koleżanki i młodszych kolegów o przyczynach i skutkach smogu, kwaśnych opadów, zanieczyszczania wód, wypalania traw oraz jak prawidłowo segregować odpady.
Uczestnicy projektu nie zapomnieli o zwierzętach i roślinach, dlatego zajęcia przeprowadzone w niektórych klasach uczyły właściwego traktowania zwierząt i rozsądnego korzystania z bogactw lasów. Efekty przeprowadzonych spotkań stanowiły podsumowanie projektu.
[ZT]19993[/ZT]
[ZT]19985[/ZT]
Rożniaty: Próba zawrócenia ciężarówki sparaliżowała ruc
Tytuł dzbana roku otrzymuje kierowca tegoż zestawu.
Juror
22:28, 2025-07-02
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Na Zagoplu od dawna nie kosi się trawników. Może wreszcie gmina przypomni sobie, że Kruszwica to nie tylko centrum.
Olo
15:17, 2025-07-02
Rożniaty: Próba zawrócenia ciężarówki sparaliżowała ruc
Ciekawe czy miał cymbał radio? Włączone i co w nim usłyszał od kolegów po fachu ? Buahhaaaa
Katamaraniarz
09:37, 2025-07-02
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Kupa to naturalny nawóz, ważne jest aby ludzie defekujący swoimi psami nie robili tego na chodnikach i miejscach gdzie kupa ma mniejsze szanse przeniknięcia do gleby i użyźnienia jej.
Nurek
08:05, 2025-07-02