Posłanka Ewa Kozanecka odwiedziła szkołę w czerwcu. To wtedy narodził się pomysł wizyty młodzieży w polskim sejmie. Reprezentantka naszego regionu opowiedziała o swojej pracy i mandacie poselskim.
[FOTORELACJA]2682[/FOTORELACJA]
- Posłowie pracują w komisjach i biorą udział w posiedzeniach sejmu. Odwiedziliście nas o godzinie kiedy takie komisje trwają. Każdy z posłów ma obowiązek brać w nich udział. Cieszę się, że nas odwiedziliście. Każde spotkanie, tak jak to w czerwcu gdy was odwiedziłam, okazuje się owocne. Dziś ja mogę gościć was w Warszawie - podkreślała posłanka przypominając, że parlamentarzyści nie mają normowanego czasu pracy co oznacza, że pracują w różnych porach i miejscach.
Uczniowie mieli okazję podziwiać także wystawę historyczną oraz "Grę Szyfrów" przygotowaną przez Instytut Pamięci Narodowej.
„Gra szyfrów” to projekt gamingowy przygotowany jako gra FPP (first person perspective), składająca się z trzech misji. Opisują one przebieg wojny polsko-bolszewickiej oraz wpływ polskiej kryptologii na jej zwycięski finał.
Każdy z nas może złamać bolszewickie szyfry i zniszczyć sowiecki pociąg pancerny. Dziesiątki młodych osób wciela się w autentyczne postacie żołnierzy wojny polsko-bolszewickiej z 1920 roku, uruchamia skomplikowane urządzenia komunikacyjne sprzed 100 lat i ratuje Europę przed komunistycznym zniewoleniem.
[ZT]21413[/ZT]
[ZT]21412[/ZT]
[ZT]19595[/ZT]
[ZT]16632[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Kto poniesie koszty sądowe? Gmina czy pan radny? I tak sobie myślę, że będzie to najgorszy sezon radnych: pokrzyczeli, kasę wzięli i nic nie zrobili. No i jak się macie wyborcy?
Git parufka
00:41, 2025-07-10
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski na burmistrza kruszwicy naprawdę nie pozwoli nigdy żeby szkoły lub inne inwestycje były zamykanie naprawdę szacunek dla niego bo to jest człowiek na którym można zawsze polegać .
Mieszkaniec gminy Kr
22:50, 2025-07-09
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski szacunek dla ciebie masz dobre słowo i jestem za wszystkim walczysz o wszystko jak i o szkoły tak i o różne inwestycje naprawdę szacunek.
Mieszkaniec gminy Kr
22:47, 2025-07-09
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski ma rację wielki szacunek dla niego. Niech każdy da opinię na temat czy jest potrzebny PTTK czy nie ale moim zdaniem jest bo jednak jest duże zaangażowanie rowerzystów i coś cię dzieje w kruszwicy naprawdę Pan Dariusz Zdziarski ma dobre słowo jak zawsze popieram go .
Mieszkaniec Kruszwic
22:45, 2025-07-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz