Cukiernik Dąbek, urocza postać nawiązująca do tradycji cukierniczych, wyruszyła w trasę po okolicznych miejscowościach, rozdając słodkości w ramach promocji festiwalu.
[FOTORELACJA]4254[/FOTORELACJA]
Cukiernik Dąbek odwiedził kilka miast w regionie, rozdając festiwalowe cukierki oraz zachęcając mieszkańców do udziału w SłodkoFest. Wizyta maskotki to nie tylko okazja do spróbowania słodkich przysmaków, ale również możliwość zapoznania się z atrakcjami, które czekają na uczestników festiwalu.
[ZT]35119[/ZT]
[ZT]35113[/ZT]
[ZT]35111[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz