Zamknij

Unia Gniewkowo przyjedzie do Kruszwicy. Początek spotkania dziś o 16:00

07:31, 21.09.2024 PB/źródło Gniewkow.eu/90 minut pl Aktualizacja: 07:32, 21.09.2024
Skomentuj
reo

Na boisku sportowym przy Poznańskiej w Kruszwicy odbędzie się dziś (21.09) mecz 7. kolejki kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej. Tym razem przeciwnikiem Gopła będzie Unia Gniewkowo.

Gniewkowianie wygrali pięć ligowych meczów z rzędu, ale toczyli je głównie z drużynami z dołu tabeli (tylko Mień Lipno jest dziś w górnej połowie stawki, zajmuje 8. miejsce).

Gopło przed sezonem solidnie się wzmocniło (m.in. Mateusz Kurtysiak, Adrian Brzeziński, Mikołaj Ruta, Patryk Kozłowski), co widać po osiąganych wynikach. Kruszwiczanie pokonali m.in. solidne ekipy z Ciechocinka, Kołodziejewa i Pakości, ale też przegrali u siebie ze Startem Stawki, a przed tygodniem ulegli aż 0:4 Noteci Gębice.

Jak informuje nasz partnerski portal z Gniewkowa, w przypadku drużyny gości kontuzjowany jest Jacek Magdziński, przed tygodniem uraz odnowił się Bartoszowi Majerowi, a za kartki pauzuje Radosław Kłosowski. W Kruszwicy zabraknie też Mateusza Laksa i Maciej Kubiaka. Do gry wracają za to Oskar Kryszak i Filip Sąsała.