Z wyczuciem potrzeb młodego pokolenia
Ten system skierowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy z różnych przyczyn – zdrowotnych, osobistych czy logistycznych – potrzebują bardziej elastycznego podejścia do nauki. Ale nie tylko. Z Hybrydowej Klasy mogą skorzystać także ci, którzy po prostu wolą uczyć się w swoim tempie, z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych, w otoczeniu, które sami wybiorą.
Czym to się różni od zwykłego e-learningu?
Przede wszystkim innowacyjna metoda kształcenia. AS oferuje realny plan tygodniowy, zajęcia prowadzone na żywo (online i stacjonarnie), a także pełne zaplecze wsparcia – od psychologicznego po techniczne. Uczniowie korzystają z dobrze znanych narzędzi komunikacji. A do tego praktyki zawodowe, integracje i konsultacje – czyli to, czego często brakuje w klasycznych „szkołach przez Internet”.
To nie eksperyment. To przemyślany system
Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to rozwiązanie tylko dla wybranych. Ale to właśnie ten model pokazuje, że nowoczesna edukacja może być ludzka, skuteczna i – co najważniejsze – dostępna. Uczniowie nie są zostawieni sami sobie. Zyskują opiekę, elastyczność, a jednocześnie możliwość realnego kontaktu z nauczycielami i innymi uczniami.
📌 Termin aplikacji do Hybrydowej Klasy upływa 30 sierpnia 2025 roku.
📞 Informacje: 537422922
📧 [email protected]
[ZT]43893[/ZT]
[ZT]43891[/ZT]
Mieszkańcy apelują o ratowanie gastronomicznego miejsca
Nie ma co ratować, przeciętne jedzenie a zwłaszcza pizza. Obsługa lekko arogancka...
Gienia
10:29, 2025-07-12
Mieszkańcy apelują o ratowanie gastronomicznego miejsca
Ci co jeszcze nie byli idźcie koniecznie, skosztujecie. Fajne klimatyczne miejsce, miła i szybka obsługa. Pyszna pizza (polecam dziką). Ludzie mówią,że i dobre zapiekanki oraz rybka,ciasto😊 Mieli może pecha oraz słabą reklamę, lokalizację. Dajmy im szanse niech cieszą nasze kubki smakowe 😊
Xxx
22:02, 2025-07-11
Gmina: Nie będzie likwidacji stanowiska dyrektora Urzęd
a faworyt jest ?
kk
21:19, 2025-07-11
Konieczna interwencja na Zagoplu. Przy PCK ograniczona
W sprawie formalnej. W styczniu 2025 Caritas A.G. zlikwidował swoją placówkę pod nazwą "Dom Aniołów Stróżów". Teraz jest to ponownie budynek parafialny.
Jan
18:30, 2025-07-11