Zamknij
REKLAMA
16:46, 24.09.2022

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy przegłosowano uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kruszwica na lata 2022-2030.

Uchwała zawiera dokonanie zmian WPF celem zachowania zgodności z uchwałą budżetową w związku ze zmianami wielkości dochodów i wydatków, zmian  wykazie programów i przedsięwzięć.

Zmiany obejmują zmniejszenie limitu wydatków na rok 2022 na zadanie rozbudowy dróg gminnych, wycofanie limitów wydatków na zadanie przebudowy drogi gminnej Polanowice-Chrosno na odcinku Sukowy- Chrosno, zwiększenie limitów wydatków na realizację programu "Czyste Powietrze", wprowadzenie limitów wydatków na realizację projektu "Kujawsko-Pomorska Teleopieka", zmniejszenie limitów wydatków na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Arturowa i Karczyna oraz wycofanie limitów wydatków na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszarów położonych przy ulicach Cichej, Wiosennej i Leśnej w Kruszwicy.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA