Zamknij
16:46, 24.09.2022

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy przegłosowano uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kruszwica na lata 2022-2030.

Uchwała zawiera dokonanie zmian WPF celem zachowania zgodności z uchwałą budżetową w związku ze zmianami wielkości dochodów i wydatków, zmian  wykazie programów i przedsięwzięć.

Zmiany obejmują zmniejszenie limitu wydatków na rok 2022 na zadanie rozbudowy dróg gminnych, wycofanie limitów wydatków na zadanie przebudowy drogi gminnej Polanowice-Chrosno na odcinku Sukowy- Chrosno, zwiększenie limitów wydatków na realizację programu "Czyste Powietrze", wprowadzenie limitów wydatków na realizację projektu "Kujawsko-Pomorska Teleopieka", zmniejszenie limitów wydatków na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Arturowa i Karczyna oraz wycofanie limitów wydatków na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszarów położonych przy ulicach Cichej, Wiosennej i Leśnej w Kruszwicy.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Na naszym głównym fanpage \"Kruszwica\" trwa zimowy konkurs fotograficzny
zobacz fotorelację
Sukcesy uczniów SP Sławsk w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym LEON
zobacz fotorelację
Tak żegnano komendanta PSP w Inowrocławiu [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
REGION: Wielka akcja CBŚP i KAS. 9 osób zatrzymanych
zobacz fotorelację
Koncert kolęd w Parafii św. Anny w Kościeszkach
zobacz fotorelację
Patriotycznie w Powiecie Inowrocławskim [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
Orszak Trzech Króli 2026
zobacz fotorelację
Piękna tradycja powróciła na kruszwickie ulice. Za nami Orszak Trzech Króli [FOTO]
zobacz fotorelację
Stan techniczny pojazdu, a bezpieczeństwo na drodze
zobacz fotorelację
Szok termiczny, panika, brak ratunku. Służby monitorują wodne akweny
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz