Dobiegł końca Memoriał Pawła Cieślaka w Kruszwicy [ZDJĘCIA]

W hali widowiskowo-sportowej w Kruszwicy odbyła się kolejna
edycja Memoriału im. Pawła Cieślaka w Kruszwicy. W turnieju wzięły udział
cztery drużyny.

IV miejsce zdobył TKM Włocławek. Na podium znaleźli się kruszwiczanie. UKS Basket 2010 Kruszwica zajął III miejsce. 2. miejsce zajęła MKS  Dąbrowa Górnicza, a zwycięzcą turnieju została drużyna MKKS  Żak Koszalin.

Podczas turnieju nagrodzono wyróżniających się obrońców zespołu: Igor Łuczkiewicz (MKS Dąbrowa
Górnicza), Szymon Osipik (MKKS Żak Koszalin), Maciej Panciewicz (TKM Włocławek) oraz Igor
Klamecki (Basket Kruszwica)

W piątce turnieju znaleźli się Maksymilian Buszka (MKS Dąbrowa Górnicza),
Michał Krupa i Mataczyński Wiktora (MKKS Żak Koszalin), Bartek Kazarski (TKM)
oraz Nikodem Dziwnik (Basket Kruszwica).

Tytuł wyróżniającego się zawodnika zespołu otrzymali Brajan Płatek (MKS Dąbrowa), Michał
Litwin (MKS), Jakub Sołtys (TKM Włocławek), Aleksander Burak (Basket Kruszwica).

Tytuł MVP turnieju otrzymaŁ Ernest Borowski (MKS Żak Koszalin).
Najlepszym strzelcem turnieju został Stanisław Pecz, a najlepszym rzucającym za 3 pkt.