Do zdarzenia doszło wczoraj (14.05.25r.) około godziny 19:10 w Bartłomiejowicach (gm. Osięciny), na skrzyżowaniu drogi W-301 z drogą powiatową. 66-latek kierujący fiatem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia, z prawidłowo jadącym volkswagenem. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.
- Policjanci ruchu drogowego, zabezpieczyli miejsce kolizji. Już wstępne ustalenia pokazały, że kierowca fiata, naruszył przepisy ruchu drogowego. Mundurowi ukarali go mandatem i punktami karnymi. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - informuje aspirant sztabowy Marcin Krasucki.
[ZT]42221[/ZT]
[ZT]42220[/ZT]
[ZT]42211[/ZT]
Burmistrz Kruszwicy odwołał dyrektora kruszwickiej bibl
Bo w pisłamie tak.
drwal
14:41, 2026-01-06
Zakończono odbiór przebudowy drogi gminnej w Mietlicy
600 metrów drogi to faktycznie przeogromny sukces teraz będą zdjęcia wywiady no i ogromne premie. Brawo !
gryf
14:30, 2026-01-06
W Gminie Kruszwica trwa zbiórki w sprawie rolników. Zob
Do roboty się weźcie aby produkty były zdrowe a nie ruskimi nawozami pryskać aby taniej było. Osobiście wolę produkty zza granicy niż to nasze paskudztwo
gryf
14:25, 2026-01-06
Niemiecki Bild o skandalu wizowym. Bydgoska prokuratura
My dobrze wiemy kto brał w tym udział prawda mcwładca ?
fagot
14:21, 2026-01-06
0 0
Nie ustąpił dobrze mu tak. . Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz