Zamknij
REKLAMA

Na drogach powiatu inowrocławskiego kontrolowano motocyklistów

13:03, 25.05.2020 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Sobota (23.05) na drogach powiatu inowrocławskiego to między innymi działania policjantów WRD pod hasłem „Motocykliczni”. Patrole kontrolowały jadących motocyklami.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego podczas sobotniej służby swoje działania ukierunkowali  także na motocyklistów. Najczęstszą przyczyną wypadków z ich udziałem jest bowiem nadal prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie i niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Te sytuacje powodują, że dochodzi na wypadków, w których giną ludzie lub odnoszą bardzo poważne obrażenia ciała.

[ZT]12063[/ZT]

Dlatego policyjna akcja polegała na kontroli jadących motocyklami, ale też zwróceniu im uwagi na sposób jazdy i dostosowanie prędkości do przepisów oraz warunków na drodze. Policjanci prowadzili również działania prewencyjne mające na celu przypomnienie motocyklistom, że rozsądek i odpowiedzialność na drodze to podstawa.

[ALERT]1590403922497[/ALERT]

Podczas działań patrole skontrolowały łącznie 138 różnych pojazdów, w tym 4 motocyklistów. Jeden z nich popełnił wykroczenie polegające na przekroczeniu dozwolonej prędkości. Policjanci stosowali mandaty i punkty karne oraz pouczenia.

[ZT]12076[/ZT]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz