Zamknij

Włamali się do lodówki z napojami stojącej przy kiosku

16:46, 10.09.2021 | fot. policja
Skomentuj
REKLAMA

Trzech mieszkańców Inowrocławia pod osłoną nocy włamywało się do lodówki z napojami stojącej przy kiosku. Sygnał na policję o ich zachowaniu udaremnił przestępstwo i doprowadził do rozliczenia sprawców, którym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dwa dni temu w nocy (7/8.09) policja otrzymała zgłoszenie o mężczyznach, którzy próbują włamać się do lodówki z napojami w Inowrocławiu. Dyżurny skierował w ten rejon patrole, by sprawdziły informację. Podczas oględzin lodówki z napojami okazało się, że ma ona ślady kopania, uszkodzoną roletę i drzwi.

[ALERT]1631285115087[/ALERT]

Jeden z policjantów wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pełniący służbę na mieście do innego zagadnienia, słysząc dyspozycję dyżurnego, a będąc w pobliżu miejsca zgłoszenia, ruszył tam. Gdy zauważył dwóch mężczyzn, którzy zaczęli uciekać pobiegł za nimi. Gdy wbiegli w blokowisko zatrzymał po pościgi 28-letniego mężczyznę i przekazał patrolowi. Tej samej nocy policjanci ustalili kolejnego 36-letniego mężczyznę, którego podejrzewano o to przestępstwo. W efekcie zarówno on jak i jego kompan usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Praca policjantów przy sprawie skutkowała też ustaleniem trzeciego ze sprawców nocnego „skoku” na napoje. To 31-letni mężczyzna, który gdy tylko dowiedział się, że jest poszukiwany wczoraj (09.09) sam zgłosił się do inowrocławskiej komendy. On również odpowie za to samo przestępstwo. Całej trójce grozi zgodnie z kodeksem karnym kara do 10 lat więzienia.

[ZT]17479[/ZT]

[ZT]17469[/ZT]
 

(fot. policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%