Zamknij

Wakacyjny spacer z zespołem Los Amigos odwołany. Jest nowa data wydarzenia

15:02, 14.08.2020 Aktualizacja: 16:00, 14.08.2020
Skomentuj

CKiS "Ziemowit" poinformował, że odwołała zaplanowany na niedzielę wakacyjny spacer z zespołem Los Amigos. Powodem takiej decyzji jest reżim sanitarny. Wyznaczono też nowy termin wydarzenia.

Spacer z meksykańską muzyką odbędzie się 23 sierpnia. Organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu imprezy z uwagi na reżim sanitarny.

- Z uwagi na reżim sanitarny związany z dużą frekwencją podczas odbywającej się w tym czasie olimpiady młodzieży - podaje "Ziemowit".

[POGODA]1597409950096[/POGODA]

[PORADA]

(DJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

KtośKtoś

3 0

Wcześniej CK Ziemowit na pewno nie miał informacji na temat olimpiady, dlatego zaplanował w tym terminie imprezę. Tam wszystko co organizują jest niewypałem. Kino samochodowe ,świtło do nieba pod Myśą wieżą .Tragedia ktoś tam pracuje zarbia pieniądze które dostaje od samorządu czyli od nas.

15:44, 15.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Amigos nie przyjadosAmigos nie przyjados

4 0

Los Amigos nie będos w Kruszwiczos na spaceros,a do choleros dlaczegos ?

16:44, 15.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TytusTytus

2 0

Co to wogóle jest ? Nic tańszego już nie było ?

22:28, 17.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

I znalazł się TyfusI znalazł się Tyfus

1 0

Te Tyfus ,a co, niepodoba ci się muzyka Los Amigos? Bo mi się podoba i dlatego burmistrz mi zafundował tę przyjemność, a ty możesz iść na spaceros po rympach do swoich znajomych.

22:50, 17.08.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%