Organizatorzy organizują dziś wspominanie miejsc odwiedzanych w tym roku, opowiadanie o sprzętach jakimi motocykliści poruszają się na drogach oraz poruszenie tematu planów na jesień i na przyszły rok.
[FOTORELACJA][/FOTORELACJA]
Organizatorzy zapewniają strawę, nie tylko z grilla ale i duchową. Uczestnicy posłuchają na żywo koncertu najlepszej kapeli coverowej w regionie „Acoustic Berry” z jej charyzmatyczną wokalistką Jagodą Budner. O dobre dźwięki zadba Krzysztof „Kosa” Kosiński z przyjaciółmi.
[ZT]17816[/ZT]
[ZT]17809[/ZT]
[ZT]17799[/ZT]
Sołtys: Być może będzie trzeba zmienić formę protestu w
NIC długo nie zrobią bo radni powiatowi nie popierają radnych gminnych.ZNOWU ta obrzydliwa polityka.Ciekawe cY staną ponad podziałami.
Nic
13:34, 2026-02-04
Sołtys: Być może będzie trzeba zmienić formę protestu w
Jedni samorządowcy obiecali ścieżke do rowerów i lodowisko.A na drogę nie ma.
Wyborca
13:31, 2026-02-04
Gdzie najlepiej po pączki w Kruszwicy? Wskażcie nam naj
Do biedronki
Lolo
12:23, 2026-02-04
Sołtys: Być może będzie trzeba zmienić formę protestu w
Wiadomo jak ta droga wyglada....drzewa rosną blisko jezdni faktycznie ale to też pokazuje kierowcy żeby zachował zdrowy rozsądek i zmniejszyl prędkość... mozna je usunąć ale to dużo nie da bo ta droga nie ma pobocza....dziura na dziurze dziurę pogania ..... poobrywane krawędzie jezdni i to stanowi wieksze zagrożenie bo jak auto zlapi tzw.pobocze to nie ma szans wyjechać na drogę....pozostaje pole albo *%#)!& zawieszenie... czemu inne gminy,powiaty potrafią utwardzać pobocza kruszonka z drogi asfaltowej i utwardzać a powiat inowroclaw....kamien wapienny albo gruz gdzie po przejechaniu kilku aut dziura wyglada tak samo???? Zanim zasypia dziury od Kruszwicy do Wlostowa to wracając musieliby zasypywać ponownie-to jest chore. To jest tzw.oszczednosc i dbanie o bezpieczeństwo?
Mieszkaniec
09:43, 2026-02-04