Zamknij

Strażnik PSR (nr 2149)

Nr oferty: StPr/22/2149Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wodna 9, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kontrola przestrzegania przepisów ustawy z 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym: kontrola wędkarzy, pisanie raportów dniowych. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, umiejętność pływania, mile widziana znajomość przepisów prawnych dotyczących rybactwa i funkcjonowania PSR oraz patent stermotorzysty, obsługa komputera MS Office, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazitelny charakter
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Państwowa Straż Rybacka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleje Kardynała Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: ku
    Osoba do kontaktu: Lech Szczepański
    Numer telefonu: 52 341 38 57
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 341 38 57, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Kontrola przestrzegania przepisów ustawy z 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym: kontrola wędkarzy, pisanie raportów dniowych. Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/22/2149
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    prace biurowe
    StPr/22/2058
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Obsługa klienta, praca w godz: 8-20
    StPr/22/2029
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    praca w sklepie wielobranżowym
    StPr/22/1992
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Realizacja zabiegów w ramach fizjoterapii ambulatoryjnej.
    StPr/22/1952
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 5 775 PLN

    StPr/22/1951
    wynagrodzenie od od 5 323 PLN