Zamknij

operator wózków jezdniowych (stpr 2390)

Nr oferty: StPr/22/2390Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Niepodległości 38/40, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewożenie opakowań z towarem przyjmowanym do magazynu technicznego na paletach z pojazdów; załadunek wydawanego materiału z magazynu na potrzeby produkcji; - utrzymywanie porządku i czystości w obszarze wykonywania usługi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • kierowca operator wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: sumienność, komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SANPRO SYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: HENRYKA SIENKIEWICZA 85/87, 90-318 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Monika Cholewska
      Numer telefonu: 571 330 207
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy pod nr tel. 571 330 207 lub na adres e-maill: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      opieka nad dwójką dzieci - 4 i 12 letnim, sprzątanie, przygotowywanie posiłków
      StPr/22/2616
      data rozpoczęcia pracy od 05.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      przewożenie opakowań z towarem przyjmowanym do magazynu technicznego na paletach z pojazdów; załadunek wydawanego materiału z magazynu na potrzeby produkcji; - utrzymywanie porządku i czystości w obszarze wykonywania usługi
      StPr/22/2390
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2022
      wynagrodzenie od od 28 PLN