Zamknij

Doradca klienta

Nr oferty: StPr/23/0010Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: RYNEK 18, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Doradca klienta w placówce bankowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 501 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Niekaralność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MAREK URBANIAK FINANCE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: RYNEK 18, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marek Urbaniak
      Numer telefonu: 693 166 229
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      prace biurowe
      StPr/23/0149
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      nauczanie języka angielskiego, praca popołudniwa
      StPr/23/0124
      data rozpoczęcia pracy od 30.01.2023
      wynagrodzenie od od 42,8 PLN

      Stylizacja paznokci
      StPr/23/0114
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Doradca klienta w placówce bankowej.
      StPr/23/0010
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
      wynagrodzenie od od 3 500 do 3 501 PLN

      przyjmowanie rachunków, udzielanie kredytów itp.
      StPr/23/0079
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Zakres obowiązków: -profesjonalna obsługa klienta i procesu sprzedaży -przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów -pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami -umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych. -realizacja założonego planu sprzedaży -fakturowanie
      StPr/23/0024
      data rozpoczęcia pracy od 16.01.2023
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN