Zamknij

Kasjer-sprzedawca na stacji paliw/ Kruszwica (nr 1130)

Nr oferty: StPr/21/1130Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, praca na stacji paliw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu i branży paliwowej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW KROPKOWSKI GABRIEL
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-410 Kowalewo Pomorskie, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marek Celmer
        Numer telefonu: 795515060
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą pod nr tel. 795 515 060 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        1.Prowadzenie i ewidencjonowanie obowiązującej dokumentacji magazynowej i produkcyjnej zgodnie z przyjętymi zasadami, zarządzeniami, 2.Prowadzenie bieżącej kontroli nad jakością powierzonego surowca i wyprodukowanych wyrobów zbożowo-mącznych. 3.Przestrzeganie w produkcji obowiązujących norm jakościowych dla przetworów i współpraca z laboratorium w zakresie jakości produkcji. 4.Zabezpieczanie i kontrola warunków przechowywania zboża w silosach zbożowych. 5.Monitorowanie ilości skupionego i składowanego zboża w silosach zbożowych. 6.Odpowiedzialność za ilość i jakość pobranych zbóż do produkcji. 7.Odpowiedzialność za realizację planów produkcji. 8.Sporządzanie harmonogramów pracy dla bezpośrednio podległych pracowników. 9.Sporządzanie raportów zużycia surowców i rozliczeń produkcji wszystkich wyrobów powstałych w procesie produkcji. 10.Prawidłowe przygotowanie powierzonego majątku do przeprowadzenia inwentaryzacji i odpowiedzialność za ich prawidłowy przebieg. Praca na dwie zmiany w godzinach 6-14, 14-22 Wynagrodzenie brutto od 4 800,00 Rodzaj umowy : umowa o pracę
        StPr/21/1283
        data rozpoczęcia pracy od 13.05.2021
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        *organizowanie, planowanie i realizacja zaopatrzenia w zakresie materiałów do produkcji, realizowanie wszystkich etapów procesu zakupów *kontrola faktur zakupowych i innych dokumentów księgowych *koordynacja transportów, nadzór nad jakością i terminowością dostaw * prowadzenie dokumentacji transportowej i zakupowej *pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami *obsługa zamówień *fakturowanie
        StPr/21/1241
        data rozpoczęcia pracy od 11.05.2021
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Przewóz towarów, zabezpieczenie ładunku.
        StPr/21/1197
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2021
        wynagrodzenie od od 4 500 do 5 800 PLN

        obsługa klienta, prowadzenie stacji paliw, kierowanie załogą
        StPr/21/1129
        data rozpoczęcia pracy od 29.04.2021
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        obsługa klienta, praca na stacji paliw
        StPr/21/1130
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        ochrona obiektu/gospodarstwa rolnego
        StPr/21/1034
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        praca przy produkcji przetworów zbożowych
        StPr/21/1002
        data rozpoczęcia pracy od 21.04.2021
        wynagrodzenie od od 18,7 PLN