Zamknij

Kierowca busa do 3,5T po UE (nr 1731)

Nr oferty: StPr/19/1731Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Portowa 4a, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kierowanie autem dostawczym do 3,5 tony po UE i przewożenie ładunku
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
    • średnie zawodowe
      Zawód:
      • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
        Język:
        • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: LUGO EXPRESS ŁUKASZ GOSŁAWSKI
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Portowa 4a, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 508 379 463
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel:508 379 463
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          kierowanie autem dostawczym do 3,5 tony po UE i przewożenie ładunku
          StPr/19/1731
          data rozpoczęcia pracy od 20.09.2019
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN