Zamknij

Sekretarka / Asystentka Zarządu (nr 2938)

Nr oferty: StPr/19/2938Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Droga Młyńska 1, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu, zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnetrzną, organizowanie spotkań w firmie, nadzór nad obiegiem informacji, dystrybucja korespondencji wpływającej i wy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
      • OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na stanowisku sekretarki, asystentki, pracownika działu marketingu mile widzian
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego sp. z o.o. w Kruszwicy
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Droga Młyńska 1, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
        Osoba do kontaktu: Ilona Gapińska
        Numer telefonu: 52 35 15 461
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty w siedzibie firmy lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: do 25.09.2019
        kelner-pomoc w kuchni, praca w godz. 12-20
        StPr/19/2935
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu, zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnetrzną, organizowanie spotkań w firmie, nadzór nad obiegiem informacji, dystrybucja korespondencji wpływającej i wy
        StPr/19/2938
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN