Jezioro Tryszczyń Kto mi powie, dlaczego jest zakaz kąpieli na jeziorze Tryszczyń?15-07-2020 19:46:25
Max21:36, 15.07.2020
Swego czasu, lata temu po jednej stronie była plaża ,a po drugie stronie krowy stały i *%#)!& do wody wtedy można było się kąpać.
Przyrodniczy06:52, 17.07.2020
Jest zakaz, bo bydło z Kruszwicy zrobiło wokół plaży i w pobliskich zaroślach taki syf, że aż strach. Odchody, opakowania po napojach a nawet kondomy. Decyzja o zakazie ma na celu ocalenie tego jeszcze nie tak zdegradowanego akwenu.
Do byk cyk cyk00:15, 18.07.2020
Hej, byk cyk,cyk nie podszywaj się pod mojego nicka, którego jestem właścicielem prawowitym od jakiegoś 1,5 roku,Przeproś mnie natychmiast , nie kradnij więcej nicków,a teraz żałuj za grzechy niecnoto jeden!
Kokos14:59, 20.07.2020
Jest zakaz bo chodziłaś tam myć giry..!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1 1
Widocznie krowy wyginęły więc choć ludzi trzeba ratować ;)