Zamknij

W jakie dni przyjmuje doktor Biernat??


komentarz (3)

Młoda lekarka mówi:Młoda lekarka mówi:

4 0

Doktor Wezuł przyjmuje całą dobę,7 dni w tygodniu,tylko za duzo nawija makaronu na uszy pacjentom. 22:39, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Doktor BierutDoktor Bierut

0 0

Tak 08:10, 22.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Doktor Bizmut Doktor Bizmut

0 0

Nie 07:16, 06.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Witam.... Co sądzicie o autach stojących na ulicy Przybyszewskiego na całej długości? Niektóre auta poprostu garazuja tam po kilka miesięcy na jednym pasje jezdni utrudniajac ruch . Policja....Niewidzi tego?

Spotter: Prosze o polecenie dobrej księgowej z Kruszwicy.

Co Wy na to,co sądzicie o tym ,że dzwonią po ludziach z Kruszwickiego MOPSU i wypytują ludzi o sprawy związane z sytuacją rodzinną. Chodzi o dodatek węglowy, żeby zmniejszyć liczbę gospodarstw w danym domu. Napiszcie, jak wtedy się zachować? Czy już do Was też dzwonili i wzywali tak jak mnie do MOPSU??

Prosze o dodanie anonimowo nie pozdrawiam KSM w Kruszwicy na ul Kujawskiej za to ze od prawie 2 miesiecy nie potrafia uporzadkowac sterty walajacych sie wersalek i szafek znajdujacych sie poza obszarem smietnika gdzie gromadzi sie okoliczne menelstwo a dzieci bawiace sie w okolicy a takze przechodnie musza patrzec na zalatwianie potrzeb fizjologicznych tych meneli ktorzy nie patrzac na nikogo wyciagaja swoje przyrodzenie i leja gdzie popadnie

Czy w Kruszwicy w jeziorze Gopło złowił ktoś ostatnio sandacza?? Bo niby można go tu złowić. A jeśli nie to czy idzie złapać coś większego w samej Kruszwicy czy tylko drobnica??