Zamknij

"Po ulicach Przybyszewskiego, Niepodległości i okolicach błąka się pies Beagle. Niestety nie udało mi się go zatrzymać. Pies ma obrożę z opisem czyj jest. Niestety jest bardzo płochliwy i pakuje się pod auta. Wykonałem telefony do gminy i do osp ale kazano mi go zatrzymać samemu lub zrobić zdjęcia i dać na fb. Pies ucieka i jest zagrożeniem dla ruchu, jeśli jesteś jego właścicielem działaj szybko, widać, że powraca w okolice przedszkola samorządowego nr 3 i czuje jakiś zapach"


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Umie ktoś w aliexpress i korzystał z tego ?

Hej, jeśli możecie to udostępnijcie. Na Wiejskiej w okolicy przystanku błąka się piesek, jest przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Może mi ktoś wyjaśnić, co to za artysta namalował sobie i tym samym doprowadził do konieczności odmalowania tej lampy? Nudzi się w domku?

Ludzie co wy najlepszego robicie. Ledwo trochę chłodniej a tu już sezon na palenie śmieciami w piecach. Śmieciarze jesteście. Trujecie ludzi i samych siebie. No jak tak można. No puknijta się w łeb bo normalnie słów brakuje. Jest fajny wieczór a tu człowiek nie ma czym oddychać. To się tyczy zwłaszcza Rybackiej, Powstańców i Ziemowita. Ogarnijcie się. Czas chyba robić focisze waszym chatom i dymowi wstydźcie sie

Znalezione obok zoologicznego przy Kujawskiej. Czyja zguba?

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone