Zamknij

"Po ulicach Przybyszewskiego, Niepodległości i okolicach błąka się pies Beagle. Niestety nie udało mi się go zatrzymać. Pies ma obrożę z opisem czyj jest. Niestety jest bardzo płochliwy i pakuje się pod auta. Wykonałem telefony do gminy i do osp ale kazano mi go zatrzymać samemu lub zrobić zdjęcia i dać na fb. Pies ucieka i jest zagrożeniem dla ruchu, jeśli jesteś jego właścicielem działaj szybko, widać, że powraca w okolice przedszkola samorządowego nr 3 i czuje jakiś zapach"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Ludzie dajcie spokój z tym 500 plus! Nie macie co robić tylko wypisywać kiedy kasa będzie? Może zróbcie coś fajnego ze swoimi dziećmi w tym czasie a nie siedzieć i użalać się kiedy pieniądze! Ja mam 2 dzieci dostaje 500 plus ale nawet nie wiem dokładnie którego dnia dostaje przelew. Pod koniec miesiąca przelewam te pieniądze na konta dzieciaków równo dla każdego i tyle . Ja i mój mąż pracujemy i jakoś można tak? Proszę o anonimowość dziękuję.

"Dzień dobry. Czy wiecie kiedy wypłacą środki w MOPSIE? Czytałam, że awaria, a zakupy same się nie zrobią ;) Pozdrawiam!"

O której...500 plus. Przecież już wpływy powinny byc Co to ma oznaczac

O co chodzi z tą awarią w MOPS, nie wypłacą 500 plus???!!! Proszę o anonimowość.

Co z tym 500 plus? Chalo kruszwica czy ktoś coś wie?

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone