Zamknij
REKLAMA

Football Academy Kruszwica odwiedził trener z Anglii [ZDJĘCIA,VIDEO]

08:59, 05.03.2020 | FA Kruszwica
Skomentuj

Środa to dzień treningów w Football Academy Kruszwica. Tym razem ponownie ośrodek odwiedził trener z Anglii, Łukasz Fijałkowski.

Football Academy Kruszwica istnieje od maja ubiegłego roku. Po raz pierwszy Łukasz Fijałkowski odwiedził nadgoplański ośrodek w czerwcu ubiegłego roku. Pochodzący z Inowrocławia trener od lat szkoli piłkarzy w angielskim Bournemouth.

- Treningi przeprowadzone w Kruszwicy były świetne. Wszystko to dzięki zawodnikom, którzy swoim zaangażowaniem, determinacją oraz wielką chęcią do gry sprawiły, że ten czas upłynął mi szybko i przyjemnie - podkreśla Łukasz Fijałkowski.

Treningi zostały przeprowadzone z dwiema grupami wiekowymi, zarówno w Kruszwicy jak i Racicach.

- W każdej grupie można było zauważyć zawodników wyróżniających się pod względem technicznym ale i nie tylko. Cechy społeczne oraz psychologiczne również są bardzo ważne w rozwijaniu młodych piłkarzy ale i też przede wszystkim  dzieci. Chciałbym bardzo podziekowac wszystkim obecnym oraz życzę wszystkiego dobrego w piłkarskiej przyszłości! - dodaje rozmówca.

Szkółka Piłkarska Football Academy Kruszwica powoli kończy okres zimowych przygotowań do piłkarskiej wiosny. Można dołączyć do ośrodka zapisując dziecko w linku TUTAJ

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz