Nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem stwierdzono u osób z województw: śląskiego (161), małopolskiego (91), mazowieckiego (62), wielkopolskiego (45), dolnośląskiego (31), łódzkiego (29), podkarpackiego (19), opolskiego (16), pomorskiego (15), podlaskiego (8), świętokrzyskiego (6), zachodniopomorskiego (6), warmińsko-mazurskiego (5), kujawsko-pomorskiego (4) i z lubuskiego (4).
Na COVID-19 zmarło 6 kolejnych osób, potwierdzono też 502 nowe zakażenia koronawirusem - poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Liczba zdiagnozowanych przypadków wzrosła do 43 tys. 904, a zgonów do 1682.
Resort poinformował także o śmierci sześciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Zmarli mieli od 38 lat do 85. Większość - jak przekazało MZ - miała choroby współistniejące.
Ministerstwo podało też, że liczba zdiagnozowanych przypadków wzrosła do 43 tys. 904 osób, a zgonów do 1682.(PAP)
Autorka: Karolina Kropiwiec
kkr/ joz/
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Trzeba to jasno powiedzieć. Drzewa to jest skutek a nie przyczyna. Przyczyną wypadków jest zły stan drogi
Jo jo
12:31, 2026-01-29
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Proste zrobić listę kto jest za wycinką a kto przeciw, domyślam się że przeciwników wycinki będzie mniej. Tam już nie ma czego chronić,drzewa niech rosną ale w lesie a nie na drodze. Ile jeszcze osób zginie zanim te tępe głowy zrozumieją, może jak ktoś bliski zginie(oczywiście oby nie!!!)
Paweł
12:11, 2026-01-29
Niepokojące sygnały z terenów Rodzinnych Ogrodów Działk
Wczoraj na winiarni też policja była pytałam się pracowników którzy tam sprzątali to powiedzieli że ktoś powyrywał kłódki i też wszystko ukradł
Mjp
11:09, 2026-01-29
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Dobrze że temat wypłynął, może w końcu ,,przyjedzie jakiś walec i wyrówna „
Makato
11:01, 2026-01-29
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz