Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator urządzeń produkcyjnych

Data dodania: 2022-08-04 13:10:00ID: 771

+48Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.
Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!
Zacznij pracę w PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Piotrkowie Kujawskim
Tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Oczekiwania:
• wykształcenie kierunkowe – zawodowe, średnie z zakresu technologii mleczarstwa , technologii żywności, technologii chemii,
• komunikatywność
• gotowość pracy zmianowej – 3 zmiany w każdy dzień tygodnia
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole
• obsługa komputera
• obsługa wózków widłowych mile widziana
• operatywność w działaniu
• sumienność

Obowiązki:
• praca przy linii produkcyjnej
• kontrola procesu produkcji
• kontrola jakości produktu
• obsługa i czyszczenie urządzeń do produkcji
• sterowanie procesem produkcji
• przyjęcie towaru na produkcję
• przekazanie produkcji na magazyn

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
• Premie miesięczne i dodatki
• Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
• Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem pod nr tel. 54 285 53 26, : +48 532 436 991, e-mail: [email protected]