Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Technik elektroradiologii - praca w Zakładzie Radioterapii

Data dodania: 2021-02-12 14:18:29ID: 450

[email protected]

NU MED Grupa S.A.
ul.Królewiecka 146 82-300 Elbląg
Centrum Radioterapii i Usprawnień
Praca w Elblągu szuka człowieka!
Zakres obowiązków:

- obsługa akceleratora,
- obsługa tomografii komputerowej do planowania leczenia,
- wykonywanie masek termoplastycznych i konturowanie narządów krytycznych.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe na poziomie licencjata,
-znajomość podstawowych zasad radioterapii i pracy z pacjentem,
-doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadanie aktualnego certyfikatu ochrony radiologicznej pacjenta mile widziane,
-umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
-pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej w dużej, prestiżowej i rozwijającej się firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-odpowiedzialną i ciekawą pracę w miłej atmosferze

Jesteś zainteresowany? Wyślij cv na adres:
Odezwiemy się do wybranych osób !