Zamknij

Premier: mniejszy od spodziewanego przyrost zachorowań nie może nas usypiać

13:39, 24.03.2020 | autorka: Aleksandra Rebelińska reb/ krap/
REKLAMA
Skomentuj
PAP

Morawiecki poinformował po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego o konieczności wprowadzenia w Polsce kolejnych obostrzeń w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. "Widzimy wyraźnie, że jest to niezbędne, żeby zapanować nad rozprzestrzenianiem się i nie dopuścić do sytuacji, jakie widzimy na co dzień w Hiszpanii, czy Francji" - mówił.

"Koronawirus pokazał dobitnie, że siła gospodarcza państw to za mało, musi być dobra organizacja, musi być zrozumienie społeczne dla działań, gdyż tylko wtedy będziemy w stanie razem, jako całe społeczeństwo zapanować nad niekontrolowanym przyrostem zachorowań na koronawirusa" - mówił premier.

"Ten efekt, który dziś mamy, pewnego mniejszego przyrostu, niż jeszcze się spodziewaliśmy, nie może nas usypiać. To, że podjęliśmy działania szybciej przed innymi (...), to nie może być dla nas powód, żeby zasypiać gruszki w popiele, żeby być uspokojonymi" - podkreślił Morawiecki. "Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym, co się dzieje i musimy wdrożyć kolejne ograniczenia" - dodał.(PAP)

(autorka: Aleksandra Rebelińska reb/ krap/)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KruszwczaninKruszwczanin

0 0

Brawo !!! Tak się rządzi natomiat idiota prezydent Warszawy z PO wprowadził rozkład jazdy autobusów jak w weekend no *%#)!& to jest właśnie poziom konia kidawy o inspiratorach 15:39, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone