Zamknij
REKLAMA

Nagrodzeni na bohaterską postawę [ZDJĘCIA]

15:26, 10.08.2020 | komunikat Urzędu Miejskiego
Skomentuj
REKLAMA

10 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy miało miejsce spotkanie, podczas którego podziękowano sierżantowi sztabowemu Tomaszowi Żurańskiemu z Komisariatu Policji w Kruszwicy oraz druhowi Krzysztofowi Tyliszowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy, którzy podczas służby w dniu 5 sierpnia 2020 roku uratowali kobietę z zadymionego mieszkania.

Błyskawiczna interwencja w tak dramatycznych chwilach pozwoliła uratować życie i zapobiec ogromnej tragedii. Pan Krzysztof oraz pan Tomasz wykazali się wielką odwagą, która zasługuje na szacunek i wdzięczność nie tylko ze strony uratowanej kobiety i jej najbliższych, ale całego społeczeństwa.

Za bohaterską postawę podziękowali przedstawiciele służb: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu st. bryg. mgr inż. Tomasz Kruczyński, Gminny Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy Krzysztof Kozłowski. W imieniu samorządu kruszwickiego podziękowania złożył Zastępca Burmistrza Kruszwicy Bartosz Krajniak.

Oprócz podziękowań i gratulacji za wzorową postawę i bohaterski czyn wręczone zostały również skromne upominki. Dziękujemy za zaangażowanie i prezentowaną postawę.

(komunikat Urzędu Miejskiego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

XmXm

1 0

Panie i Panowie i tutaj warto zaznaczyć że w naszym pięknych mieście nie tylko wopr istnieje 15:09, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz