Zamknij
REKLAMA

Sprzątali Świat w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym [FOTO]

15:48, 21.09.2020 | red, mp
Skomentuj

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy włączył się w akcję „Sprzątania Świata- Polska 2020r”, która została przeprowadzona w naszym ośrodku dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Kruszwicy. Głównym celem przedsięwzięcia było kształtowanie współodpowiedzialności za miejsce, w którym żyjemy.  

Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.”  Pamiętajmy, że rezygnacja z plastiku tam, gdzie jest to możliwe, jego redukcja i prawidłowa segregacja plastiku w gospodarstwach domowych chroni zarówno przyrodę w całej złożoności, jak i nas samych. 

18 września wychowanki wraz z opiekunami wyruszyły w teren. Zadaniem każdej grupy było uprzątnąć jak największy teren i zgromadzić tyle odpadów ile się da, a śmieci nie brakowało. Wyposażeni w worki i rękawice jednorazowe, uczniowie chętnie pomagali w sprzątaniu otoczenia ośrodka i Osiedla Zagople w Kruszwicy.

- Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Kruszwicy za zaopatrzenie naszej placówki w worki i rękawice oraz zorganizowanie odbioru zebranych odpadów. Całego Świata nie udało nam się posprzątać będziemy  jednak pamiętać, żeby nie śmiecić! - informuje Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kruszwicy.

[POGODA]1600696083898[/POGODA]

[ZT]13399[/ZT]

[ZT]13409[/ZT]

[ZT]13426[/ZT]
 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz