W połowie lipca ubiegłego roku do publicznej wiadomości trafiły informacje na temat planowanej budowy placów zabaw oraz plenerowych siłowni. Teraz zadanie wchodzi w fazę realizacji.
Nowe obiekty oraz place zabaw połączone z siłowniami w założeniu miały powstać w czterech miejscach w Kruszwicy. Pierwszy termin realizacji zadania minął już 30 listopada ubiegłego roku.
- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy połączyć złożone wnioski dostosowując nowe miejsca aktywnego wypoczynku dla wszystkich grup wiekowych ? mówił w ubiegłym roku Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak.
Obecnie realizowane inwestycje obejmują plac zabaw przy przystani żeglarskiej LOK "Popiel", na Osiedlu Zagople oraz ulicy Nadgoplańskiej. Mają one zakończyć się 30 kwietnia 2018 roku.
Zespół Kruschwitz kończy prace nad drugim albumem
Koncert też będzie?
TlC
09:05, 2025-09-15
DORSZ: polskie samoloty bojowe w powietrzu, zagrożenie
Nie chce absolutnie siać żadnej paniki ale proszę, żeby moja kruszwica zainteresowała się tematem zwykłych ludzi. Coraz częściej i coraz bliżej odczuwamy zagrożenie, a niestety nie otrzymujemy informacji zwrotnej, jak będziemy chronieni przez państwo i jakie przygotowania sam człowiek może poczynić. To, że w gminie nie mamy ani jednego czerwonego schronu, można dowiedzieć się z mapy schronów. A przypominam, że znajdujemy się w pobliżu i Inowrocławia i Powidza. Może warto się zastanowić, czy nie zainwestować pieniędzy w coś co uratuje ludziom życie, a budowę np. fontanny przełożyć na kolejne lata. Niestety znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że powinniśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo. Środki zainwestowane w schrony z prawdziwego zdarzenia, będą dawały poczucie bezpieczeństwa przez kolejne długie lata.
Mieszkanka
13:34, 2025-09-14
XVIII Memoriał im. Pawła Cieślaka w Kruszwicy
Widzę, że cenzura na portalu ma się dobrze. Boiskowy grajek się nie spodobał? Kółeczko wzajemnej adoracji za publiczny hajs.
Gall Anonim
20:36, 2025-09-13
Koncert UNU – Tribute to Perfect na Wzgórzu Zamkowym [F
Fajnie było posłuchać muzyki ale po 2h napie...... Walenia kijem o pralkę to już mi się znudziło. Koty i psy nawet się pochowały bo nie dało się słuchać tego. Przez 5h granie pod ten sam rytm tego samego to lekka przesada.
Xxx
08:40, 2025-09-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz