Zamknij
REKLAMA

Policjanci z „drogówki” odnaleźli kobietę

10:22, 03.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zadania funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego polegają przede wszystkim na czuwaniu nad bezpieczeństwem na drogach. Jednak, gdy zachodzi potrzeba, włączają się także w działania wymagające pilnej interwencji. Tak było, gdy ze szpitala w Inowrocławiu oddaliła się pacjentka. Odnaleźli ją właśnie policjanci z „drogówki”.

Kilka dni temu inowrocławska lecznica powiadomiła miejscowych policjantów o samowolnym opuszczeniu szpitala przez jedną z pacjentek, która powinna być nadal hospitalizowana. Z informacji wynikało, że kobieta może przemieszczać się ubrana w szlafrok. Dyżurny natychmiast powiadomił o tym wszystkie patrole na terenie miasta, które rozpoczęły poszukiwania. Liczył się czas, bo kobieta wymagała dalszego leczenia.

W działania poszukiwawcze włączyli się również policjanci ruchu drogowego: asp. Wojciech Trawiński i st. sierż. Piotr Szumlas, którzy tego dnia w godzinach popołudniowych kontrolowali kierujących na jednej z ulic.

[POGODA]1659514878892[/POGODA]

Po około pół godzinie od zgłoszenia o zaginięciu, mundurowi ci, w rejonie inowrocławskiego stadionu miejskiego, zauważyli idącą boso kobietę ubraną w szlafrok. Szła ona w kierunku Parku Solankowego. Jak się okazało w tym stroju pokonała ona trasę blisko dwóch kilometrów.

Patrol, który ją odnalazł powiadomił natychmiast dyżurnego. Na miejsce zostało wezwane pogotowi i kobieta bezpiecznie została przewieziona do lecznicy.

[ALERT]1659514832187[/ALERT]

[ZT]21028[/ZT]

[ZT]21029[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%