Zamknij
REKLAMA

Powiat inowrocławski. Kierowcy mają problem z prędkością

20.11, 12.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Inowrocławska „drogówka” przeprowadziła kolejną akcję polegającą na kontroli prędkości z jaką poruszają się kierowcy. Blisko połowa jechała za szybko.

Piątkowe (09.09) działania policjantów wydziału ruchu drogowego na terenie powiatu inowrocławskiego wiązały się ze skontrolowaniem, czy kierowcy jadą prawidłowo, gdy mowa o prędkości.

Patrole ustawione były rotacyjnie w dziesięciu miejscach powiatu. Na skontrolowanych 97 kierujących pojazdami, 45 jechało przekraczając dopuszczalną prędkość.

Dlatego policjanci ukarali mandatami karnymi 45 osób, 33 pouczyli, a wobec 3 interwencja najprawdopodobniej zakończy się skierowaniem wniosku do sądu o ukaranie.

Policjanci informują! Prędkość zabija, miej tego świadomość i dostosuj prędkość do przepisów, natężenia ruchu oraz pogody.

[ZT]21385[/ZT]

[ZT]21382[/ZT]

[ZT]21356[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TomekTomek

0 0

"Prędkość zabija, miej tego świadomość i dostosuj prędkość do przepisów, natężenia ruchu oraz pogody." - NIE PRAWDA - ZABIJA GWAŁTOWNE WYTRACENIE PRĘDKOŚCI NA SKUTEK UDERZENIA. JUŻ NIE MÓWIĄ O DOSTOSOWANIU Prędkości DO WARUNKÓW TYLKO DO PRZEPISÓW - Bez złudzeń chodzi o przyłapaniu i ograbieniu ludzi... Hieny zamiast pomagać to polują na normalnych, którzy spieszą się do domu lub do pracy bo muszą ich utrzymywać. Policja to najgorsza służba w tym kraju :( budzi odrazę, pogardę i zero szacunku. Ciężko sobie pracują na ten wizerunek. A mogliby być porządni :| 14:13, 20.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%