Zamknij
REKLAMA

Czym zajmuje się ruch drogowy, a czym technik w policji?

20.00, 19.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Na te i inne pytania dzieci z inowrocławskiego przedszkola „Gucio” miały okazję uzyskać odpowiedzi. Wizyta w siedzibie policjantów była dla nich ciekawym doświadczeniem.

Dzisiejsze (19.09) spotkanie w komendzie z przedszkolakami było po to, by dzieci zaznajomiły się ze służbą w policji. Grupa sześciolatków miała możliwość zobaczyć jak pracuje technik kryminalistyki i co ma w walizce. Policjant zaprezentował dzieciom jak ujawnić linie papilarne i opowiedział o tym jakie ślady zostawia każdy w określonym miejscu. Zaciekawił dzieci różnymi przedmiotami i tym czym się w służbie zajmuje.

[FOTORELACJA]2692[/FOTORELACJA]

Naczelnik „drogówki” pokazał uczestnikom spotkania różne przedmioty, które wykorzystują policjanci podczas służby na drodze. Omówił jak działa radiostacja i z kim dzięki niej można się komunikować. Dzieci miały też okazję dowiedzieć się o umundurowaniu policjanta.

Policjantki, które zajmują się profilaktyką uczyły dzieci podstawowych zasad pokonywania jezdni i wyposażeniu roweru oraz rowerzysty. Praca z edukacyjną książeczką zajmie przedszkolakom miło czas. Spotkanie dopełniła krótka wycieczka po komendzie.

[ALERT]1663610385930[/ALERT]

[ZT]21452[/ZT]

[ZT]21436[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%