W niedzielę odbyło się kolejne spotkanie Kruszwickiego Klubu Morsów, które tym razem połączono ze zbiórką darów dla Nadgoplańskiego WOPR w ramach akcji „Biały Miś”. Uczestnicy zgromadzili się na brzegu Gopła, gdzie tradycyjnie przeprowadzili krótką rozgrzewkę, a następnie weszli do wody.
Podczas wydarzenia przekazano zebrane wcześniej dary, które mają wesprzeć działania ratowników. Inicjatywa miała charakter otwarty, a uczestnicy podkreślali, że jest to forma wsparcia lokalnych służb oraz okazja do integracji środowiska morsów.
Organizatorzy odnotowali udział zarówno stałych członków klubu, jak i nowych uczestników. Zwrócono także uwagę na obecność najmłodszej tego dnia uczestniczki morsowania.
Wydarzenie przebiegło spokojnie i zgromadziło grupę osób wspierających akcje realizowane przez Nadgoplańskie WOPR.
Nagradzamy najlepszych!
W trzech miejscach padły rekordowe wyniki sprzedażowe. Co miesiąc nagradzamy najlepszych sprzedawców!
[ZT]47507[/ZT]
[ZT]47501[/ZT]
Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich: Atmosfera zrobiła s
Co chwilę nowe stowarzyszenie, nowa narracja i nowy "ratunek". Raz polityka, raz KGW, teraz łucznictwo. Chaos, brak tożsamości i ciągłe szukanie atencji. Każdy sam pokazuje, kim jest i dokąd zmierza. Jacy ludzie są naiwni.
P@ko1
13:33, 2025-12-17
Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich: Atmosfera zrobiła s
Wyraźnie widać, że nie potrafią związać się z jednym miejscem na dłużej. Co jakiś czas pojawia się nowe stowarzyszenie, nowe środowisko i nowe deklaracje. Dużo zamieszania, mało konsekwencji. Każdy sam wystawia sobie ocenę.
Wariat
13:19, 2025-12-17
Bywa, że cykliści stwarzają zagrożenie dla bezpieczeńst
Objaśnienia do postu powyżej: *%#)!& - hulajnoga *%#)!& - bzdety
Cyklomaniak
11:20, 2025-12-17
Bywa, że cykliści stwarzają zagrożenie dla bezpieczeńst
Jak najbardziej eliminować pijaków z dróg i nakładać kary poprawiając ich ściągalność. To raz a dwa to również należało by się wziąć za tych rowerzystów, którzy jeżdżą bez oświetlenia po nocach, bez odblasków, jeżdżą po chodnikach i [po przejściach dla pieszych. Karać i jeszcze raz karać, takich pedalarzy i tych ułomów na *%#)!& również. Ale do tego potrzebna jest policja i odpowiednie przepisy wykonawcze prawa. Policja nie kwapi się zbytnio do takich działań bo wolą auta zatrzymywać i pajacować czepiając się często o jakieś mało znaczące *%#)!&
Cyklomaniak
11:17, 2025-12-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz