Ksiądz Łukasz Twarużek z kruszwicką parafią był związany od pięciu lat. Mocą dekretu zakończył dziś posługę w nadgoplańskiej kolegiacie.
- Pragnę wszystkim wam serdecznie podziękować i za to piękne pożegnanie. Nie mówię żegnam tylko do zobaczenia - powiedział podczas Mszy świętej ksiądz Łukasz Twarużek.
Księdza Łukasza Twarużka pożegnała dzisiaj społeczność kruszwicka. Wcześniej pożegnali go podopieczni Domu Pomocy Społecznego w Tarnówku oraz wierni w szarlejowskiej kaplicy.
Jagoda02:46, 14.12.2020
Jak można robić pożegnanie takiemu księdzu który został usunięty z kapłaństwa!
Jagoda 03:16, 14.12.2020
Jak można robić pożegnanie takiemu księdzu który został usunięty z kapłaństwa!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kruszwickie adresy z przeszłości: Budynek mieszkalny
Jest szansa na artykuł i zdjęcie następnego domu w kierunku ul. Poznańskiej?
Historyk
06:54, 2025-06-08
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
Brawo Gopło, brawo organizatorzy , super pomysł na 100 lecie
Makato
02:28, 2025-06-08
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
Dla chcącego nic trudnego . Super . Co za radość u młodych piłkarzy Gopła kiedy zostali przedstawieni kibiciom przed meczem. Oprawa meczowa , atrakcjie dla dzieci oraz doroslych i oczywiscie sam mecz na 5+
Ty
21:22, 2025-06-07
MDP Wola Wapowska znów najlepsza!
Gratulacje dla całej drużyny i prowadzących tych druhów
Stefan L
18:57, 2025-06-07