Zamknij
REKLAMA

W Kobylnikach bezpłatnie sprawdzisz ustawienie świateł w samochodzie!

10:11, 04.12.2018 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Trwa Kampania "Twoje Światła-Twoje bezpieczeństwo" zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego. Włączyła się w nią również stacja diagnostyczna na terenie naszego powiatu. Prawidłowość oświetlenia można sprawdzić w stacji miejscowości Kobylniki 35.

- Grudniowe soboty (1,8 i 15) to dni, w których można bezpłatnie sprawdzić prawidłowe ustawienie świateł w swoim samochodzie. Na terenie powiatu inowrocławskiego w akcję włączyła się stacja w Kobylnikach. Policjanci WRD KPP w Inowrocławiu, podczas służby i kontroli pojazdów informowali kierowców o takiej możliwości sprawdzenia świateł - podaje asp.szt. Izabella Drobniecka.

W minioną sobotę (01.12) policjanci podejrzewając nieprawidłowości wynikające z używania świateł kilku kierowcom wskazali, by odwiedzili stację diagnostyczną w Kobylnikach. Tamtejszy diagnosta skontrolował ustawienie świateł, stan lamp i żarówek. Pamiętajmy, że to ważne elementy wyposażenia pojazdu. Wszystko to dla naszego bezpieczeństwa. Bezpłatne kontrolowanie świateł będzie prowadzone jeszcze w dwie najbliższe soboty 8 i 15 grudnia.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone