Zamknij

Policyjne konkursy dla dzieci. Zgłoś się i wygraj ciekawe nagrody

08:37, 12.08.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj

1. Konkurs plastyczny: 

Czekamy za Waszymi pracami do końca września! Nie przegap swojego udziału w bezpieczeństwo! Konkurs dotyczący KMZB. Zapraszamy do niego uczniów klas IV-VIII. 

Trwa wakacyjny konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego pt. „Wiem co to Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – katalog zagrożeń, jak im przeciwdziałać”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas od IV do VIII szkół podstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego. Włączamy w niego również rodziców i opiekunów.
Organizatorami przedsięwzięcia są: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu i  Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu.
Jego celem edukacja w zakresie podnoszenia świadomości, że warto wspólnie dbać o bezpieczeństwo, zapoznanie się dzieci, młodzieży oraz ich rodziców z policyjnym narzędziem jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zagrożeń jakie można zgłaszać poprzez Mapę oraz zaprezentowanie właściwych zachowań polegających na niwelowaniu zagrożeń i wskazanie prawidłowych postaw.

POBIERZ REGULAMIN 
http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/97477,Czekamy-za-Waszymi-pracami-do-konca-wrzesnia-Nie-przegap-swojego-udzialu-w-bezpi.html

  
2. Konkurs z okazji "100 - Lecia Polskiej Policji 1919 - 2019" 

W tym roku przypada wyjątkowy jubileusz Polskiej Policji. Chcąc zainteresować mieszkańców historią powstania i działalnością tej formacji mundurowej, proponujemy konkurs dla osób pełnoletnich. Organizatorem inicjatywy jest Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu i Starostwo Powiatowe.

Zadaniem uczestników jest rozwiązanie quizu na postawie informacji zawartych w załączonych źródłach. Kartę z odpowiedziami należy przesłać do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu do dnia 
15 września. Drogą losowania wyłonimy trzy osoby, które otrzymają tablety ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Zapraszamy! 
http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/99482,Konkurs-z-okazji-quot100-Lecia-Polskiej-Policji-1919-2019quot.html 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone