Zamknij

Gmina Kruszwica komentuje nadesłany przez mieszkańców apel i wyjaśnia swoje działania

22:12, 03.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Kruszwica skomentowała dziś nadesłany przez mieszkańców i opublikowany w portalu MojaKruszwica.pl apel w sprawie ulic Działkowej, Jastrzębiej, Kruczej i Orlej. Przypomnijmy - mieszkańcy skarżyli się na kwestię oświetlenia oraz dziur w drogach. Gmina przypomniała, że działania w tej sprawie są prowadzone.

- W tej chwili realizowana jest inwestycja rozbudowy oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kruszwica, w tym również przy w/w ulicach. Ponadto, kilka tygodni temu zawarto umowę na projekt przebudowy w/w ulic. Prace projektowe trwają. Z dużym zdziwieniem przyjmujemy przedmiotową publikację, ponieważ o rozpoczęciu prac nad projektem drogowym informowaliśmy już w lipcu tego roku, podobnie jak w przypadku budowy oświetlenia ulic. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że w obrębie w/w ulic wbudowana została już większość słupów oświetleniowych, czego trudno nie zauważyć mieszkając na tym obszarze - informuje Gmina Kruszwica.

[ZT]18383[/ZT]

[ZT]18382[/ZT]

[ZT]18376[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KruszwiczankaKruszwiczanka

0 0

Od projektu do realizacji-budowy drogi może być dłuuuuuuuga droga.Niech władza gminy napisze w którym roku zrealizuje ten plan!? 13:45, 07.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%