Kadłub łodzi, o zanurzeniu wynoszącym 0,65 metra, posiada nośność umożliwiającą przewiezienie pięciu osób. Wyprodukowana przez firmę Ostróda Yacht w 2000 roku, łódź jest oferowana bez silnika zaburtowego. Dotychczas zamontowany był silnik o mocy 150 KM.
Łódź jest zarejestrowana w Urzędzie Żeglugi Śródlądowej (UŻŚ) i posiada uproszczone świadectwo zdolności żeglugowej ważne do 31 lipca 2025 roku. Warto zaznaczyć, że na wyposażeniu łodzi znajduje się ogrzewanie typu WEBASTO, które jest dostępne za dodatkową opłatą.
[FOTORELACJA]3053[/FOTORELACJA]
Należy podkreślić, że kadłub łodzi nie posiada żadnych uszkodzeń, co czyni go atrakcyjnym dla potencjalnych nabywców. Cena łodzi wynosi 25.000,00 złotych, jednak istnieje możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Warto również zaznaczyć, że WOPR Kruszwica wystawia fakturę za transakcję.
Więcej informacji na temat oferowanego kadłuba łodzi motorowej można uzyskać, kontaktując się pod numerem telefonu 661 718 462.
Każdy zainteresowany nabywca powinien wziąć pod uwagę powyższe informacje i ocenić, czy oferta spełnia jego oczekiwania. WOPR Kruszwica zachęca do kontaktu i udzielenia dodatkowych informacji.
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
Dla chcącego nic trudnego . Super . Co za radość u młodych piłkarzy Gopła kiedy zostali przedstawieni kibiciom przed meczem. Oprawa meczowa , atrakcjie dla dzieci oraz doroslych i oczywiscie sam mecz na 5+
Ty
21:22, 2025-06-07
MDP Wola Wapowska znów najlepsza!
Gratulacje dla całej drużyny i prowadzących tych druhów
Stefan L
18:57, 2025-06-07
REGION: Ich łupem padł miejski grill.
Zapewne jakiś pisuar bo oni mają to w genach.
fagot
17:50, 2025-06-07
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu za rywalizację; zap
Gdyby ta rywalizacja była uczciwa to o.k ale jest zbyt dużo niejasności.
drwal
17:46, 2025-06-07