Zamknij

Goplanie Morsy Kruszwica zbierały na WOŚP [ZDJĘCIA]

mp 09:58, 31.01.2021 Aktualizacja: 10:02, 31.01.2021
1

Wczoraj (31.01) Goplanie Morsy Kruszwica wzięły udział w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kruszwicy. Kontynuacja działań morsów z Kruszwicy dziś w Stegnie. 

[PORADA]

[ZT]14569[/ZT]

[ZT]14578[/ZT]

 

(mp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

ProszęProszę

9 2

Znowu ci pajace? Przestańcie już. Nie ma nic ciekawszego w tym mieście niż to że ktoś sobie do wody wszedł?

10:23, 31.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

DORSZ: polskie samoloty bojowe w powietrzu, zagrożenie

Nie chce absolutnie siać żadnej paniki ale proszę, żeby moja kruszwica zainteresowała się tematem zwykłych ludzi. Coraz częściej i coraz bliżej odczuwamy zagrożenie, a niestety nie otrzymujemy informacji zwrotnej, jak będziemy chronieni przez państwo i jakie przygotowania sam człowiek może poczynić. To, że w gminie nie mamy ani jednego czerwonego schronu, można dowiedzieć się z mapy schronów. A przypominam, że znajdujemy się w pobliżu i Inowrocławia i Powidza. Może warto się zastanowić, czy nie zainwestować pieniędzy w coś co uratuje ludziom życie, a budowę np. fontanny przełożyć na kolejne lata. Niestety znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że powinniśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo. Środki zainwestowane w schrony z prawdziwego zdarzenia, będą dawały poczucie bezpieczeństwa przez kolejne długie lata.

Mieszkanka

13:34, 2025-09-14

XVIII Memoriał im. Pawła Cieślaka w Kruszwicy

Widzę, że cenzura na portalu ma się dobrze. Boiskowy grajek się nie spodobał? Kółeczko wzajemnej adoracji za publiczny hajs.

Gall Anonim

20:36, 2025-09-13

Koncert UNU – Tribute to Perfect na Wzgórzu Zamkowym [F

Fajnie było posłuchać muzyki ale po 2h napie...... Walenia kijem o pralkę to już mi się znudziło. Koty i psy nawet się pochowały bo nie dało się słuchać tego. Przez 5h granie pod ten sam rytm tego samego to lekka przesada.

Xxx

08:40, 2025-09-13

Radny o skardze na Frejliszka: Nie mogłem postąpić soli

Mieszkanko dostał to będzie teraz wykonywał polecenia swego pana nie licząc się z nikim i niczym

gryf

20:13, 2025-09-11

0%