Zamknij

Goplania Inowrocław z zawieszoną licencją klubową

08.23, 18.11.2022 DJ Aktualizacja: 08.23, 18.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Wydział Dyscypliny K-PZPN z dnia 14 listopada poinformował, że zawieszona została licencja klubowa Inowrocławskiego Klubu Sportowego Goplania Inowrocławia.

- Powodem jest notoryczne uchylanie się od obowiązku regulowania opłat sędziowskich za prowadzenie zawodów w rozgrywkach A klasy gr. II. Jako karę dodatkową na Klub nałożono grzywnę w wysokości 1.000 złotych. Od powyższych orzeczeń Klubowi przysługuje prawo złożenia odwołania do Komisji Odwoławczej K-PZPN - poinformował KPZPN.

Drużyna z Orłowskiej traciła już licencją w marcu bieżącego roku. Wówczas była mowa o niespełnieniu warunków licencyjnych określonych w regulaminie rozgrywek prowadzonych przez K-PZPN.

- W trakcie zawieszenia inowrocławianie nie mogli rozgrywać żadnych spotkań ligowych, co przyniosło jedną porażkę walkowerem z Notecią Gębice. Ostatecznie inowrocławianie odzyskali swoją licencję i po czasowym rozbracie wrócili do ligowych zmagań - informuje nasz partnerski portal Ki24.info.

Po rundzie jesiennej klub zajmuje 10. miejsce w tabeli. Biało-niebiescy wygrali tylko 4 spotkania, dwukrotnie zremisowali, ponieśli aż 7 porażek. 

[ZT]21999[/ZT]

[ZT]21979[/ZT]

[ZT]21937[/ZT]

(DJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%