Zamknij

Losowanie drużyn do grup na II Noworoczny Turniej o Puchar WOŚP. Zobacz na żywo!

20:18, 02.01.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Na portalu społecznościowym Facebook rozlosowano dzisiaj drużyny, które wezmą udział w II Noworocznym Turnieju o Puchar WOŚP w Kruszwicy. Sportowe wydarzenie już 13 stycznia.

13 stycznia na hali widowiskowo-sportowej spotkamy się aby wspólnie zagrać w II Noworocznym Turnieju. Rywalizować będziemy o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zawodach weźmie udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Turniej jest organizowany w ramach kruszwickiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Podczas turnieju będziemy mogli spotkać wolontariuszy zbierających datki, które wraz z dochodem z turnieju zostaną przekazane na kruszwicki finał akcji. W tym roku pozyskaliśmy kilku nowych partnerów dzięki którym będziemy mogli przekazać więcej środków na szczytny cel WOŚP-u, jak i poprawić organizację turnieju - informują organizatorzy. 

Losowanie drużyn do grup odbyło się na żywo.  Film dostępny poniżej.

 

W ubiegłym roku sportowe emocje przyniosły zebrane środki w wysokości ponad 1400 złotych. Organizatorzy nie ukrywają, że tym razem uda się im podbić ten rekord. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00

Organizatorami wydarzenia są Wiktor Majchrzak, Damian Szymański oraz Kamil Walczak, który będzie pełnił również role spikera. Partnerami rozgrywek została Szkoła Jazdy Tomasz Szymański,Stacja Paliw Japaks, vopi24sklep.pl oraz Terminal Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe & Catering.

Patronat medialny nad wydarzeniem pełni nasz portal informacyjny www.mojakruszwica.pl.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone